Vítejte na stránkách architektonického ateliéru archdrimal

    Zpracovávám všechny stupně projektové dokumentace staveb od ideové studie, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, až po dokumentaci provedení stavby. Atelier se zabývá projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, projekty rekonstrukcí stavby, projekty půdních vestaveb. Nabízíme katalogové i atypické projekty rodinných domů. Poradíme s výběrem pozemku, projektu, osazením domu na pozemek nebo se změnami ve stávající projektové dokumentaci. Dle požadavku klienta dodáme stavbu na klíč.

Cíl

    Akce, nespoutanost, progresivnost, svobodomyslnost. Proto při práci na návrhu je kladen důraz na celkovou nenáročnost a variabilitu, aby tak nebyl omezován jejich životní rozlet a přitom mohli uplatnit svůj vlastní vkus.

Motivace

    Snaha o poznání nového názoru na způsob architektonického řešení v odlišném prostředí. Zároveň nabízím aplikaci nových přístupů na široké spektrum úloh a pozdvižení běžného zadání nad tradiční řešení.

    Naším cílem je spokojený zákazník. V našem ateliéru se na Vás těší osvědčený tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi s projektováním širokého spektra staveb. Rádi pro Vás vytvoříme jak architektonickou studii nebo jen poradíme při konzultaci. Tak zajistíme profesionální servis během všech projektových fází architektonické zakázky včetně vyřízení potřebných povolení, přes stavební dozor až po kolaudaci stavby.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.